Kontakt  502 453 243,  668112888

1) Konchowanie metodą Samartha's - Zabieg trwa ok 30 minut (w tym równiez konsultacje zdrowia), wykonywany w m. Lubasz, Wielkopolska

(Oferujemy także - dla grup w całym kraju i w UE - Kurs Konchowania - daje możliwość posiadania w domu "prywatnego, gratisowego lekarza" - czyli siebie i umiejętność stosowania konch - niezwykle pomocne w czasach zmian, stresu, nerwowości.)

Konchy - konchowanie uszu

- Skutecznie oczyszcza i leczy uszy i zatoki- leczy stany zapalne zatok 
- Usuwa nieżyty nosa (katar). Jest skuteczne przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym, astmie oskrzelowej. 
- Usuwa podrażnienia w uszach i zatokach, leczy większość schorzeń laryngologicznych 
- Usuwa szumy i dzwonienia w uszach oraz poprawia słuch 
- Reguluje ciśnienie śródczaszkowe (w czasie spalania konchy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym (na skutek tzw. efektu komina) i prowadzi do wyrównania ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Daje uczucie lekkości w okolicy głowy. 
- Zmniejsza lub usuwa bóle głowy (np. migrenowe) 
- Aktywuje limfę i procesy metaboliczne 
- Przynosi ulgę przy uderzeniach gorąca towarzyszącego menopauzie 
Uśmierzanie stresów i pobudliwości nerwowej- działa kojąco i regenerująco na układ nerwowy przez co stabilizuje emocjonalnie (usuwa blokady emocjonalne) 
- Usuwa w sposób bardzo delikatny nadmiar woskowiny z ucha 
- Poprawia pracę zmysłów, słuchu, węchu, wzroku, smaku 
- Wzmacnia energię życiową organizmu, poprawia odporność (na małżowinie ucha znajdują się wszystkie najwrażliwsze punkty akupunkturowe- działanie ciepła z konchy stymuluje te punkty) 
- Wpływa na organizm ludzki poprze detoksykację zatok, limfy i systemu nerwowego

2) Zdrowie współcześnie - Zagrożenia i Antidotum / wykłady, warsztaty  jak również Konsultacje/Coaching Zdrowia

Wyznajemy zasadę, że  coaching to droga, a  nie cel sam w sobie.

Pamiętamy o tym, że to klient  podejmuje wyzwanie i działania w celu wprowadzenia zmian  w swoim życiu osobistym czy też zawodowym.

Pomagamy wydobyć klientom to co w nich najlepsze, wspieramy ich w indywidualnym rozwoju.

W ramach spotkań coachingowych  wspomagamy klienta  na każdym etapie procesu zapoczątkowanego podjęciem decyzji o zmianie określonego aspektu jego życia - zdrowia.

„Technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania ". R. Dilts.

Akademia W.I.E.M. promuje zdecydowanie: Kody Uzdrawiania

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut!

Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym, oraz sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze kolorów. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i 
skuteczna. 

Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje. 
Poznaj:
•Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut!
•Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia.
•Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów.
•Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.
Teraz możesz już odkryć rewolucyjny przepis na rozwiązanie tych problemów, o których wiesz… a nawet tych, o których nie wiesz. 
„Doktor Loyd oferuje rewolucyjną metodę uzdrawiania”. – Mark Victor Hansen, autor serii Balsam dla duszy
„Kod Uzdrawiania to najprostsza i najskuteczniejsza metoda samouzdrawiania, jaką kiedykolwiek poznałem! Działa konsekwentnie, przewidywalnie i szybko na szeroki zakres dolegliwości. Warto ją poznać!”. – dr Christopher Hegarty, autor bestsellerów i konsultant ponad 400 firm z listy Fortune 500. 

„Kod Uzdrawiania to największe odkrycie w dziedzinie medycyny. Sprawia, że zyskujesz kontrolę nad procesem powrotu do zdrowia. Kiedy już go wypróbujesz, twoje życie natychmiast zacznie się zmieniać – spróbuj i przekonaj się sam!”. – Bill Boshears, naukowiec i gospodarz programu SciZone. 

Alexander Loyd jest doktorem naturopatii, twórcą Kodu Uzdrawiania. Ben Johnson jest doktorem nauk medycznych, doktorem osteopatii i medycyny naturalnej; wystąpił w popularnym filmie i książce Sekret. Obaj doktorzy upowszechniają Kod Uzdrawiania, który stosują już tysiące pacjentów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.