Elżbieta i Szymon Spolankiewicz ZAPRASZAJĄ:

Weekend z Akademią W.I.E.M. czyli Podróże z muzyka, tancem i firewalkingiem

Najblizszy termin 08-10.12.2017 r - Karpacz, www.victoria.akademiawiem.pl

Trzy  100 % dni, które ułatwią, uproszczą, zdefiniują, pomogą z wiekszą swobodą i radością realizować swoje zamierzenia życiowe, pomogą odkopać i realizować swoje marzenia, dadzą absolutnie rewelacyjny Power W.I.E.M. na kilka najbliższych miesięcy i na całe życie.

Super Szkolenie Motywacyjne,  Firewalking, Ognisko, Relaksacja, Muzyka, Tańce, Humor, 100 % Gwarancje znakomitych emocji, radości, wiedzy, skuteczności. (z elementami Sztuki Sprzedaży Obserwacyjnej)

Niepowtarzalny 100% Power W.I.E.M. pozwala: skupić się na rzeczywistych potrzebach, odkrywać i tworzyć lepsze opcje i rozwiazania, przewidywać konsekwencje dokonanych wyborów, kształtować nawyk sojuszu z samym sobą, spójności i uczciwości, skutecznie odwoływać się do intuicji, korzystać z wewnętrznego przewodnictwa, uwolnić się od lęków i niepokojów.

 Zgłoszenia, info -  TUTAJ   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Czyli - Poznaj sposoby rozwoju swojej kreatywności, przełamywania ograniczeńZerwij ze schematami, wyjdź poza strefę komfortu. Sam kreuj potrzeby własne i Twojego środowiska. Wyznaczaj i skutecznie realizuj cele, stań się pewny siebie i pokaż swoją siłę innym, uzyskaj wzrost i rozwój siebie, swojej Rodziny i swojej Firmy. Możliwe 100 % realizacji Twoich możliwości

 Zgłoszenia, info -  TUTAJ   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

- Gwarantujemy, iż będzie to nie tylko świetne doświadczenie przeżycia czegoś nowego, czegoś co być może zainspiruje Państwa do większych osiągnięć. Pomoże pokonać strach, obudzić wewnętrzną siłę i zmotywować do działania. – zapewnia Szymon Spolankiewicz

 ==================================================

Każdy - może, ale nie musi przejść po rozżarzonych węglach.

Organizatorzy z Akademii W.I.E.M. zapewniaja Państwu niezwykłe szkolenie motywacyjne z  firewalkingiem. Szkolenie łączy umiejętności pokonywania strachu, lęków, radzenia sobie z niedobrymi nawykami,  pokonywania ograniczeń z rewelacyjnym doświadczeniem  firewalkingu. Kilka metrów "spaceru" po żywym ogniu na pewno będzie emocjonujące.

Bezpieczeństwo

Przejście po “ognistym dywanie” jest całkowicie bezpieczne pod warunkiem zachowania pewnych reguł i stosowania poleceń instruktora. Każdy uczestnik zostanie zapoznany z zasadami chodzenia po żarze oraz wprowadzenia umysłu w stan odpowiedniej koncentracji i skupienia. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestników niemożliwy jest udział osób pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Organizatorzy zapewniają wszelkie środki bezpieczeństwa i porządku podczas imprezy.

Chodzenie po ogniu polega na przejściu boso po rozżarzonych do 600-700° C węglach. Jest jednym z najefektowniejszych i najbardziej spektakularnych sposobów sięgania po wewnętrzną moc. Jest również aktem przezwyciężenia ograniczającego nas lęku i uświadomienia sobie, że wbrew trudnościom i lękom jesteśmy w stanie podejmować coraz to nowe wyzwania.

Przejście przez ogień nie jest żadnym cudem, pomimo to wymaga przezwyciężenia głęboko zakorzenionych oporów. Jest aktem zwycięstwa nad samym sobą i praktyką podnoszącą bioenergetykę, wpływa na poprawienie nastroju i poczucie lekkości. Z punktu widzenia psychologicznego jest to doskonały trening motywacyjny.Człowiek, który przechodzi przez to doświadczenie przekonuje sam siebie, że jest zdolny do czegoś, co dotychczas uważał za niewykonalne. Zaczyna wierzyć, że jest zdolny do pokonywania również innych trudności – prywatnych, zawodowych.

No Limits

 You can do it